Hotel Relax

Poloha:
Hotel RELAX sa nachádza v srdci známeho kúpeľného mestečka Rajecké Teplice a svojou polohou poskytuje hosťom ubytovanie v príjemnom prostredí s nádherným výhľadom na okolitú prírodnú scenériu Malej Fatry,Súľovských skál a Strážovských vrchov.

Ubytovanie:
Hotel Relax poskytuje ubytovanie v kategórii 3***, no svojim interiérovým dizajnom a vybavením uspokojí aj tých najnáročnejších klientov. Drevený masív, mramor, koža, antikor....to všetko je bežným štandardom v tomto modernom nadčasovom zariadení.

Ubytovanie je možné v dvoch typoch izieb. K dispozícií je 5 klasických dvojposteľových izieb so spojenými posteľami a 7 rozmerných apartmánov s možnosťou prístelky. Štandardom každej izby je kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom s masážnymi tryskami.

Reštaurácia a kongresová sála:
Reštaurácia alebo kongresová sála je vhodná pre rôzne súkromné alebo firemné akcie. Kapacita reštaurácie je cca 50 osôb, kongresová sála pre cca 40 osôb.

Wellness centrum:
Hotel ponúka moderné relaxačné centrum „Crocodile“, ktorého súčasťou je: jacuzzi (vírivá vaňa), sauna a odpočívadlá.
Wellness ako aj fitness centrum je pre ubytovaných hostí k dispozícii ZADARMO.

Hostia majú 10% zľavu na saunový svet a bazény v kúpeľnom dome Aphrodite a 10% zľavu na bowling a do bazénu v hoteli Diplomat po preukázaní sa Hotelovým preukazom, ktorý obdržia na recepcii.